Misja COVID-19 Polska

Grupę Misja COVID-19 Polska tworzą osoby z grona absolwentów Leadership Academy for Poland, członków Young Presidents’ Organization i Entrepreneurs’ Organization oraz nigdzie nie zrzeszeni Przyjaciele. Poruszeni sytuacją w Polsce, działamy prywatnie i z własnej inicjatywy. Rozpoczęliśmy pracę nad serią projektów pomocowych. Nasze wszystkie działania można śledzić na stronie LinkedIn: Misja COVID-19 Polska.

W ramach inicjatywy powstał m.in. projekt o nazwie #DawkaWsparcia. Jego celem jest wspieranie tych, którzy w czasie epidemii dają z siebie wszystko lecząc i ratując ludzi. Zależy nam, żeby nie zostali sami w tej przytłaczającej sytuacji.



Koordynatorzy projektu


Zespół

Współpraca z partnerami biznesowymi, koordynacja projektu

Paweł Soluch: pawel@dawkawsparcia.org

Wsparcie psychologiczne

Zarządzanie procesem i rekrutacja

– Tamya Olszańska: tamya@dawkawsparcia.org

– Justyna Żurawska: justyna@dawkawsparcia.org

– Małgorzata Domagała: malgorzata@dawkawsparcia.org

Obsługa kanałów komunikacji

– Luiza Drygiel: luiza@dawkawsparcia.org – TrusteDoctor.com

– Paulina Kufel: paulina@dawkawsparcia.org – Booksy.com

– Renata Soluch: renata@dawkawsparcia.org – Infolinia T-mobile

PR, Media

– Monika Latałło: media@dawkawsparcia.org

Wsparcie rzeczowe

– Marcin Kapustka: marcin@dawkawsparcia.org

– Dawid Adach: dawid@dawkawsparcia.org

Kontakt, Administracja

– Renata Soluch: kontakt@dawkawsparcia.org